O Naszym Przedszkolu

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasze przedszkole. Mieścimy się w jednopiętrowym murowanym budynku przy ulicy Słowackiego 27. Przedszkole otoczone jest ładnym, dużym terenem zielonym, w którym znajduje się ekologiczny sprzęt do zabaw. Dysponujemy pięcioma przestronnymi , kolorowymi , słonecznymi, bogato wyposażonymi w odpowiedni sprzęt, zabawki i pomoce dydaktyczne salami . Przy każdej z nich znajduje się łazienka dla dzieci. Posiadamy także gabinet zajęć dodatkowych wyposażony w odpowiedni sprzęt i pomoce, gdzie odbywają się zajęcia indywidualne z logopedą i terapeutą. Przedszkole czynne jest w godzinach od 6:00 do 17:00. Realizacja bezpłatnych 5 godzin podstawy programowej odbywa się od 8:00 do 13:00. Zapewniamy dzieciom zdrowe i smaczne posiłki.