Grupa Nr III Kraina Misia Uszatka

Z Życia Grupy

Czytajmy dzieciom

"Czytajmy dzieciom"- akcja podbiła nasze serca. W tym tygodniu siostra Igi- Basia przypomniała dziecięce przygody z Puciem....

Czytajmy dzieciom

"Czytajmy dzieciom"- rozpoczęliśmy akcję czytania dzieciom. Serdecznie dziękujemy mamie Janka i mamie Natana za poświęcony czas.

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka- cieszymy się z wizyty w naszej grupie wspaniałych gości. Dla swoich Babć i Dziadków dzieci przygotowały krótki program artystyczny i upominki.

Święta w moim domu

"Święta w moim domu"- pod takim hasłem odbył się Międzynarodowy Konkurs Plastyczny, na którym Róża z naszej grupy zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!

Wigilii

19 grudnia gościliśmy na Wigilii naszych kochanych Rodziców. Odwiedził nas Mikołaj. "How, how, how, czy tu grzeczne dzieci są?". A jakże! Wszystkie dostały prezenty! Wesołych Świąt!

Festiwal Piosenki

14.11.23 dzieci z naszej grupy wzięły udział w Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej dedykowany Św. Janowi Pawłowi II. W Bazylice Katedralnej zaprezentowały piosenkę "Polska to mój kraj"